Motywacja do sukcesu

Wieloletnia, konsekwentna i pełna poświęceń praca zwieńczona ogromnymi sukcesami na szermierczej planszy przekłada się na powodzenie Sylwii Gruchały jako coacha motywacyjnego. Najbardziej utytułowana polska florecistka prowadzi dziś różnego rodzaju projekty z zakresu rozwoju kompetencji interpersonalnych, takie jak mowy, specjalne wykłady motywacyjne i treningi, których jest autorką. Reguły panujące w sporcie wyczynowym świetnie znajdują zastosowanie w świecie biznesu, ale przekładają się też życie każdego dążącego do upragnionego celu człowieka spoza tego środowiska.

Wykłady specjalne Sylwii Gruchały

W każdym ze swych wykładów specjalnych zdobywczyni między innymi dwóch olimpijskich medali odwołuje się do doświadczeń ze swojej znaczonej sukcesami kariery sportowej. Szermierka to dyscyplina wymagająca od zawodowców ogromnej determinacji i precyzji w walce z zewnętrznym, ale także wewnętrznym przeciwnikiem. Autorskie wykłady specjalne dedykowane są przede wszystkim środowisku biznesowemu i sprofilowane są pod tzw. Team Building, czyli pracę zespołową oraz szeroko rozumiany indywidualny rozwój personalny.

Dane rejestrowe "Sylwia Gruchała":

| Warszawa | woj. małopolskie | NIP: 642-225-25-89 | REGON: 243703331 | TEL.: +48 531 813 355 | www.sylwiagruchala.com.pl | modernareamodernarea.pl

Oferta firmy:

http://sylwiagruchala.com.pl/

Znajdź nas na mapie:

Nawigacja:

Godziny urzędowania:

poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:nieczynne
niedziela:nieczynne

Znajdź nas w Social Media:

Inne firmy z kategorii "Nauka":

Agencja mówców motywacyjnych

Goście specjalni na imprezy

Zespół niezawodnych tłumaczy

WWW

Sportowiec i autorytet

http://www.arturpartyka.com.pl/